Predavanje - Uvod v študij elektrotehnike

Datum objave: 11.08.2016

Dragi bodoči bruci!

Najprej vam čestitamo za vpis na Fakulteto za elektrotehniko Univerze v Ljubljani. Prepričani smo, da svoje odločitve ne boste obžalovali!

Prehod iz srednje šole na fakulteto je lahko težaven, zato bomo tudi letos organizirali že sedmi ponovitveni tečaj, Uvod v študij elektrotehnike, ki bo potekal v zadnjih dneh meseca septembra.

Uvod v študij elektrotehnike, 2014

Vodili ga bomo izkušeni “veterani” fakultete, študentje višjih letnikov. Postregli vam bomo z znanjem in koristnimi nasveti, pri tem pa nam bodo na pomoč priskočili tudi nekateri učitelji. Skupaj bomo utrdili srednješolsko znanje, ki bo pri študiju elektrotehnike nepogrešljivo. Razlaga bo enostavna in zanimiva, hkrati pa podkrepljena z računalniškimi simulacijami in realnimi elektrotehniškimi primeri.

Pa naj še kdo reče, da teorija ne vodi v prakso!

Uvod bo potekal od pondeljka, 26. septembra, do četrtka, 29. septembra 2016, v prostorih Fakultete za elektrotehniko.

Predviden program je objavljen tu.

Na Uvod se je zaradi organizacijskih razlogov potrebno prijaviti. Pohitite, saj je število mesto omejeno!

Se vidimo na Uvodu!