Dan obštudijskih dejavnosti

Datum objave: 17.10.2017

Na Fakulteti za elektrotehniko poleg rednega študijskega procesa tedensko potekajo različne obštudijske dejavnosti, ki so namenjene spodbujanju razvoja kompetenc, veščin in predanosti s področij, ki niso neposredno del študijskega programa, krepitev možnosti kariernega razvoja in lažjega umeščanja na trg dela.
Obštudijske dejavnosti potekajo tako v organizaciji fakultete in univerze, kot tudi različnih študentskih društev in organizacij.

obštudijske

Dejavnosti se bodo predstavile tudi letos na skupnem dogodku, ki bo potekal 19. oktobra 2017, med 10:00 in 13:00 v avli fakultete.
Na stojnicah se bodo predstavila najaktivnejša študentska društva in organizacij, Center za obštudijsko dejavnost UL in športne aktivnosti na FE.

Vabimo vas tudi na demonstracijo vadbe veslanja na ergometrih - simulatorji veslanja. Za demonstracijo bo poskrbel Veslaški klub Ljubljana. V okviru predstavitve bo organizirano tudi odprto prvenstvo FE 2017 "FE indoor rowing 2017".

Tekma:

• ergo test na 250m za študente, najhitrejši študenti se bodo pomerili v finalu na 500 metrov,
  • štafete 4 x 250 (moški, ženske, mešano 3+1.

Najboljše čakajo tudi praktične nagrade!

Prijave sprejemmo po mailu na iztok.mihevc@fe.uni-lj.si in na dan samega tekmovanja v avli.

obštudijske

Informacije o obštudijski dejavnosti na FE najdete tudi na fakultetni spletni strani.