Datum objave: 09.01.2018

Služba za mednarodno sodelovanje Univerze v Ljubljani (UL) je objavila dva razpisa za izmenjave študentov za študijsko leto 2018/19, in sicer:

1.) Razpis v okviru mreže AEN, ki študentom omogoča izvedbo študijsko izmenjave na eni od univerz v Avstraliji.

• Vse informacije in prijavni obrazec najdete na spletni strani UL.
  • Rok prijave: 6. februar 2018
  • Kopijo prijave nujno posredujte v študentsko pisarno: katarina.erjavec-dresar@fe.uni-lj.si

2.) Razpis v okviru mreže MAUI, ki študentom UL omogoča izvedbo izmenjave na eni od univerz v ZDA.

• Vse informacije in prijavni obrazec najdete na spletni strani UL.
  • Rok prijave: 6. februar 2018

Prijave zainteresiranih (za oba razpisa) sprejema Služba za mednarodno sodelovanje na Rektoratu UL (naslov: Kongresni trg 12, 1000 Ljubljana), pri njih lahko tudi dobite dodatne informacije.   Je pa to vseeno ena redkih priložnosti za študente, da odidete na študijsko izmenjavo v ZDA ali Avstralijo, zato tisti, ki vas zadeva vsaj malo mika, vsekakor poskusite.

Podatki so objavljeni tudi na dnu naše spletne strani.