Kadrovske štipendije v družbi KOLEKTOR ETRA d.o.o.

Datum objave: 01.08.2018

Družba Kolektor Etra Energetski transformatorji d.o.o. razpisuje podelitev kadrovskih štipendij študentom II. bolonjske stopnje na Fakulteti za elektrotehniko.

K prijavi vabljeni vsi študenti, ki ste v študijskem letu 2018/2019 vpisani na smereh energetika in močnostna elektrotehnika.

Vaša prijava naj vsebuje:

• življenjepis,
  • dokazilo o povprečni oceni, ki ste jo dosegli v prejšnjem šolskem letu,
  • potrdilo o vpisu v novo študijsko leto,
  • motivacijsko pismo.

Prijave se zbirajo do vključno 14.09.2018, in sicer na elektronski naslov .

Vse objave štipendij so informativnega značaja. FE bo z vzdrževanjem spletnih vsebin skušala zagotavljati točnost in ažurnost podatkov, vendar ne jamči in ne prevzema odgovornosti za njihovo točnost ter celovitost. Prav tako FE ne jamči za pravilnost podatkov, ki jih pridobiva od drugih subjektov. Za priročnost in dodatne informacije lahko to spletno mesto vsebuje povezave do drugih spletnih mest. Te spletne strani delujejo neodvisno od spletne strani FE, zato ne odgovarjamo za njihovo vsebino ali uporabo.