Pohod na Šmarno goro

Datum objave: 13.09.2018

pohod na smarno

Slovenska univerzitetna športna zveza (SUSA) in Športna zveza Univerze v Ljubljani (ŠZUL) bosta v počastitev mednarodnega dne univerzitetnega športa v okviru projekta Mladi za mlade 20. septembra 2018 organizirali pohod na Šmarno goro. SUSA bo vse, ki se bodo pohoda udeležili, po vzponu povabila na čaj v gostilni Ledinek na Šmarni gori.

20. septembra bomo povsod po svetu praznovali dan univerzitetnega športa. Organizacija Združenih narodov za izobraževanje, znanost in kulturo (UNESCO) je namreč leta 2015 na pobudo Mednarodne univerzitetne športne zveze (FISU) ta dan določila za mednarodni dan univerzitetnega športa (angl. International Day of University Sport – IDUS).

Prijavite se lahko tukaj.

Zborno mesto za vse udeležence bo v petek, 20. septembra 2018, ob 9:45h na parkirišču v Tacnu pod Šmarno goro.

Športni pozdrav.