Falling Walls Lab - Vabilo na zaključni dogodek

Datum objave: 10.09.2019

Vabljeni, da prisluhnete  najboljšim idejam v Sloveniji, ki so se uvrstile v finalni izbor mednarodnega natečaja Falling Walls Lab.
Falling Walls Lab vsako leto predstavi novo generacijo vrhunskih raziskovalcev pod okriljem fundacije Falling Walls. V triminutnem govoru izjemni talenti in inovativni raziskovalci delijo svoje raziskovalne projekte, poslovne modele in družbene pobude z občinstvom in komisijo. Akademske ustanove po vsem svetu so vabljene, da gostijo svoj lasten Falling Walls Lab in  pošljejo svojega zmagovalca na finalni dogodek v Berlin.

Falling Walls Lab Ljubljana tudi letos izvaja Ljubljanski univerzitetni inkubator v sodelovanju z Univerzo v Ljubljani in Nemško službo za akademske izmenjave (DAAD) ob podpori Zveznega ministrstva za zunanje zadeve Nemčije.

Ideje so z različnih akademskih področij in vsak od njih bo imel možnost 3-minutne predstavitve svoje ideje.
Glede na to, da gre za mednarodni natečaj, bo dogodek v celoti potekal v angleščini.

Šestčlanska komisija bo izbrala zmagovalca, ki bo 8. novembra odpotoval v Berlin na mednarodno zaključno prireditev.

Podprite naše tekmovalce in navijajte za najboljšega, ki bo predstavljal Slovenijo na Falling Walls konferenci v Berlinu.

Prijavite se  na dogodek in poslušajte finalne prebojne ideje.

KDAJ: sreda, 25. september, od 16.00 do 18.00 ure
KJE: Center inovativnega podjetništva – NLB, Trg republike 2, Ljubljana

Ne pozabite se prijaviti, da vemo, da prideš tudi ti.

Podirajmo zidove skupaj! Vabljeni!

Podaljšan rok za prijavo na Falling Walls Lab Ljubljana 2019 do nedelje, 15. 9. 2019. Prijave.

falling walls 2019