Štipendije Gorenja 2020/21

Datum objave: 09.07.2020

razpis štipendij Gorenje

V Gorenju, d. o. o., razpisujejo štipendije za študijsko leto 2020/21

Gorenje je med vodilnimi evropskimi ponudniki aparatov za dom. Kot del mednarodne skupine Hisense smo s svojimi aparati prisotni v domovih kupcev v več kot 160 državah sveta. Dostop do najsodobnejših tehnologij in vrhunskega znanja nam omogoča, da razvijamo, proizvajamo in prodajamo vrhunsko oblikovane, energetsko učinkovite in tehnološko najbolj napredne aparate na trgu, zaposlenim pa odpira priložnosti za poklicno in osebno rast v zares globalnem mednarodnem okolju. Kot odgovorno in inovativno podjetje stremimo k ustvarjanju najboljših pogojev in odpiranju priložnosti za rast zaposlenih.

Štipendistom omogočajo:

• stimulativno štipendijo (glede na raven izobraževanja, letnik šolanja in povprečje ocen),
  • opravljanje študijske prakse in počitniškega dela v podjetju,
  • sodelovanje pri različnih projektih med študijem,
  • pomoč in mentorstvo pri izdelavi seminarskih, diplomskih in magistrskih nalog,
  • osebno in strokovno svetovanje pri izbiri študijske smeri in poklicnega razvoja ...

K prijavi na razpis za štipendije vabijo dijake in študente, ki se šolajo v študijskih programih:

• strojništvo (UN, mag.): želena smer konstrukterstvo; energetika,
  • elektrotehnika (UN, mag.): želena smer avtomatika; elektronika,
  • računalništvo (UN, mag.): želena smer programska oprema; informatika,
  • oblikovalec lesa (poklicno izobraževanje),
  • oblikovalec kovin – orodjar (poklicno izobraževanje).

Prijave sprejemamo do 5. 9. 2020 na el. naslov: hr@gorenje.com. Prijavi predložite življenjepis, potrdilo o vpisu in spričevalo/ocene preteklega leta.