Podaljšan rok za prijavo na rektorjevo nagrado

Datum objave: 06.08.2020

Svojo inovacijo lahko prijavite do 7. septembra 2020 do 23.59 ure. Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani je tradicionalno tekmovanje, ki spodbuja vstop UL inovacij na trg. Letos smo ga razdelili v dve kategoriji, v kategorijo študentov in v kategorijo raziskovalcev – redno zaposlenih na Univerzi v Ljubljani.

Naj inovacija UL 2020

Zakaj se prijaviti?

• Nagradni sklad: 6.000 € za inovacije študentov in 6.000 € za inovacije raziskovalcev. Rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič bo zmagovalcema kategorij podelil nagrado 3.000  €, drugouvrščenima 2.000 € in tretjeuvrščenima 1.000 €.
  • Delavnice oblikovanja poslovne ideje, varstva intelektualne lastnine ter nastopanja in predstavitve vaše ideje pred komisijo (pitching).
  • Ocena komercialnega potenciala ideje.
  • Najboljši boste imeli priložnost vstopiti v program Ljubljanskega univerzitetnega inkubatorja, kjer bo zagotovljena tudi pomoč pri pridobitvi finančnih virov ter dostop do investitorjev in gospodarstvenikov.

Rok za prijavo:

• najkasneje do 7. septembra 2020, do 23.59,
  • svoje inovacije prijavite prek spletnega obrazca.

Več informacij.