Uvod v študij Multimedija

Datum objave: 09.09.2020

Pozdravljena bodoča MM-jevka, bodoči MM-jevec!

Pred začetkom študija lahko osvežiš svoje znanje matematike in programiranja, da bo prehod na Fakulteto lažji. Fakulteta za elektrotehniko in Fakulteta za računalništvo že vrsto let organizirata Uvod v študij  - to je 5 dnevni, brezplačen dogodek, kjer se spoznaš z osnovami računalništva, ponoviš srednješolsko matematiko in pridobiš množico koristnih informacij o študentskem življenju. Spoznal/a boš nove ljudi in od študentov iz prve roke dobil/a veliko nasvetov o študiju. Vsak dan so organizirana predavanja, po njih pa še vaje, kjer utrdiš svoje znanje na praktičnih primerih.

Uvod v študij bo potekal v dveh delih in sicer:

•          28.9. – 30.9.2020 na Fakulteti za elektrotehniko (programiranje). Prijavite se
  •          22.9. in 23.9.2020  na Fakulteti za računalništvo in informatiko  (matematika). Več informacij in prijava

Toplo vabljen/-a, da se nam pridružiš ter si zagotoviš lažji začetek študija!

multimedija oglas