Podjetje Hisense Gorenje Europe želi okrepitvi sodelovanje s FE UL

Datum objave: 04.03.2021

Fakulteta za elektrotehniko Univerze v Ljubljani uspešno sodeluje s številnimi slovenskimi in mednarodnimi podjetji. Eno takšnih je tudi Hisense Gorenje Europe, ki si želi dosedanje uspešno sodelovanje s fakulteto še okrepiti in skupaj z nami ustvarjati številne pozitivne zgodbe z dodano vrednostjo.

gorenje

Z namenom raziskati možnosti za dodatno sodelovanje z vidika kadrov, skupnih projektov in sodelovanja s študenti, bo vodstvo Hisense Gorenje Europe v sredo, 10. 3. 2021, obiskalo Fakulteto za elektrotehniko. Vodstvu fakultete ter predstojnikom laboratorijev bo na sestanku predstavilo smernice njihovega razvoja, pogovorili pa se bodo tudi o različnih možnostih sodelovanja.

Iz Hisense Gorenja Europe na obisk prihajajo: g. Boštjan Pečnik - član uprave odgovoren za področje razvoja, g. Timotej Globačnik - direktor Razvoja elektronike, g. Matjaž Lekše – pomočnik direktorja IT in g. Miha Žove – direktor HR in ga. Barbara Mladovan – razvoj kadrov in mednarodne napotitve.