Destinacije

PRIKAZ LOKACIJE GLEDE NA DRŽAVO
DRŽAVAERASMUS KODAIME INSTITUCIJEKOORDINATOR E-MAILISCED-FVRSTA IZMENJAVEŠT. ŠTUDENTOV/na študijsko letoŠT. MESECEV/na študentaStopnja izmenjaveOpombe
AVSTRIJAA GRAZ09FH Joanneum Gesellschaft MBHsybille.paar@fh-joanneum.at71SM,TM,STT251.
AVSTRIJAA GRAZ02Graz University of Technologyjulia.niehs@tugraz.at71SM,TM,STT151.,2.
AVSTRIJAA GRAZ 09FH Joanneum Gesellschaft MBHhubert.berger@fh-joanneum.at71SM,TM,STT151.
AVSTRIJAA SPITTAL01Fachhochschule Technikum KÄrntena.jama@fh-kaernten.at71SM,TM,STT261.
AVSTRIJAA WIEN02Technische Universitat Wienfelix.breitenecker@tuwien.ac.at71SM,TM,STT2121.,2.
AZERBAIJAN*Azerbaijan Technical University*Azerbaijan Technical University711.Pogodba sklenjena za nedoločen čas
BELGIJAB BRUSSEL01Vrije Universiteit Brusselinternational.relations@vub.ac.be71SM251.,2.
BELGIJAB GENT41HUB-KAHO vzwinternational@hubkaho.be71SM,TM,STT251.
BELGIJAB LEUVEN01Katholieke Universitet Leuvenpascale.conard@eng.kuleuven.be ;  MariePaule.Buyse@eng.kuleuven.be71SM,TM,STT292.
BOLGARIJABG PLOVDIV04Plovdivski Universitettldimitrova@abv.bg71SM,TM,STT561.Na vsaki stopnji po dva študenta
BOSNA*BOSNA*BOSNA711.Pogodba sklenjena z UL, študent ne plača šolnine
BOSNA*BalkanUnivesity of Tuzla, Faculty of Electrical Engineering714
BRAZILIJABrazilijaFundacano Universidade do Estado de Santa Catarina711.Pogodba sklenjena za 5 let, študent študija ne plača
ČEŠKACZ PRAHA10Ceske Vysoke Uceni Technicke v Prazemrkvicko@vc.cvut.cz 71SM,TM291.,2.
ČEŠKACZ ZLIN01Tomas Bata University in Zlin, Faculty of Technologymilickova@ft.utb.cz71SM,TM,STT111.,2.1 študent, 1 mesec na vsaki stopnji!
ČILEČILE - CHILEUniversidad Tecnica Federico Santa Mariasecretario.general@usm.clnospam71SM,TM261.
CIPERCY NICOSIA01University of Cyprus, Department of Electrical and Computer EngineeringMAKRIDES.G@UCY.AC.CY zeniou.emma@ucy.ac.cy714SM,TM,STT251.
ČRNA GORA*ČRNA GORA*ČRNA GORA711.Pogodba sklenjena z UL, študent ne plača šolnine
ČRNA GORA*BalkanUniversity of Montenegro, Faculty of Electrical Engineering714
DANSKADK RISSKOV06Via University College, via School of Business, Technology&Creative Industriesthea@via.dk071, 061SM,TM,STT251.,2.,3.
ESTONIJAEE TALLINN04Tallinna TehnikaÜlikoolmaret.hein@ttu.ee71SM,TM,STT161.
FINSKASF JYVASKY11JAMK University of Applled Sciencesnina.bjorn@jamk.fi71SM,TM,STT31.
FRANCIJAF AMIENS 18Ecole Superieure d'Ingeneieurs de Rouen (ESIGELEC)baroux@esiee-amiens.fr71SM,TM,STT281.,2.,3.
FRANCIJAF CERGY01ENSEAstephanie.flint-luh@ensea.fr71SM,TM,STT262.
FRANCIJAF NOISY02Ecole Superieure d'Ingenieurs en Electronique et Electrotechnique d`Amiens (ESIEE)intmaster@esiee.fr; fabiana.dellazuana@esiee.fr71SM,TM261.,2.,3.
FRANCIJAF ORLEANS01Universite d'Orleansinternational.polytech@univ-orleans.fr71SM,TM,STT261.,2.,3.
FRANCIJAF PARIS222Escole d ingenieurs - ECE Paris - Graduate School of engineeringpidell@ece.fr; geyskens@ece.fr71SM,TM,STT261.,2.,3.
FRANCIJAF NANCY 43Universite de Lorrainemounir.tarek@univ-lorraine.fr; adrien.marie@univ-lorraine.fr71SM,TM,STT281.
FRANCIJAF ROUEN07Ecole Superieure d'Ingeneieurs de Rouen (ESIGELEC)cecilia.brunel@esigelec.fr71SM,TM,STT2101.,2.,3.
FRANCIJAF GRENOBL22Institut polytechnique de Grenobleinternational.partnership@grenoble-inp.fr71SM,TM,STT261.
FRANCIJAF TOULOUS14INSA Toulousevgary@insa-toulouse.frSM,TM,STT2101.,2.,3.
FRANCIJAF BREST07École nationale d'ingénieurs de Brest071, 0713, 0714, 061SM,TM,STT261.,2.
HRVAŠKAHR ZAGREB01Faculty of Electrical Engineering and Computingmirta.baranovic@fer.hr71SM,TM,STT3121.,2.
HRVAŠKAHR ZAGREB05Tehničko Sveučilište u Zagrebuerasmus@tvz.hr; sonja.zentner@tvz.hr71SM,TM,STT2121.,2.
HRVAŠKAHR ZAGREB11Visoko učilište ALGEBRA - visoka škola za primijenjeno računarstvo erasmus@racunarstvo.hr71SM,TM,STT251.,2.
HRVAŠKAHR RIJEKA02Veleučilište u Rijecimjakopic@veleri.hr71SM,TM,STT261.,2.
HRVAŠKAHR VIROVIT01Visoka škola za manadžment u turizmu in informatici u Virovitici - Virovitica College
HRVAŠKA*BalkanJosip Juraj Strossmayer Universtiy of Osjek, Faculty of Electrical Engineering714
HRVAŠKA*BalkanUniverstiy of Zagreb, Faculty of Electrical Engineering and Computing714
ISLANDIJAIS REYKJAV01University of Icelandaslaugy@hi.is714SM,TM,STT161.,2.,3.
ITALIJAI ANCONA01Universita Politecnica delle Marche-UNIVPM, Faculty of Engineeringd.scaradozzi@univm.it, m.conti@univpm.it61SM,TM,STT161.,2.,3.na vsaki stopnji
ITALIJAI BOLOGNA01Alma Mater Studiorum - Universita Di Bolognagabriele.grandi@unibo.it71SM,TM,STT261.,2.,3.
ITALIJAI-L-AQUIL01University of L`Aquilarelazioni.internazionali@strutture.univaq.it; bruno.rubino@univaq.it71SM6101.,2.,3.
ITALIJAI SALERNO01Universita' Degli Studi di Salernoerasmus@unisa.it; plamberti@unisa.it71SM,TM,STT2121.,2.,3.
ITALIJAI GENOVA01Universita' Degli Studi di Genovacoopint@unige.it 71SM,TM,STT261.Študentje naj preverijo, če se bodo predmeti izvajali v ANG jeziku!!!!
ITALIJAI NAPOLI01Universita Degli Studi di Napoli Federico IIinternational@unina.it; detommas@unina.it71SM451.,2.,3.
ITALIJAI PADOVA01Universita Degli Studi di Padovaerasmus@unipd.it71SM,TM,STT263.
ITALIJAI ROMA14Universita Campus Bio-Medico di Romae.guglielmelli@unicampus.it71SM,TM,STT561.,2.,3.
ITALIJAI PISA01Universita di Pisasara.andrenucci@unipi.it071, 0713, 0714, 061SM,TM,STT261.,2.,3.
ITALIJAI CASSINO01Universita degli studi di Cassino e del Lazio Meridionalet.patriarca@unicas.it071, 0713, 0714, 061SM,TM,STT261.,2.,3.
KAZAHSTANKazahstanKazakh National Technical Univesity1.Pogodba sklenjena z UL
KITAJSKAJINANUniversity of Jinan0714,0173SM,TM,STT152.,3.Anton Kos
KITAJSKABEIJINGBeijing Normal University0713,0714SM,TM,STT152.,3.Anton Kos
KOREJA*Kyungpook National UniversityCollege of IT Engineering Kyungpook National University71SM,TM,STT41.Pogodba se po 5 letih avtomatsko podaljša!! Razen če nekdo prekine sodelovanje
KOREJA*Koreja/Seul711.podpisana bilaterala na univerzitetni ravni, odprta za vsa področja
KOSOVO*KOSOVO*KOSOVO711.Pogodba sklenjena z UL, študent PLAČA ŠOLNINO
LATVIJALV RIGA02Riga Technical Universityzhiravecka@eef.rtu.lv71SM,TM,STT261.,2.,3.
LITVALT VILNIUS 02Vilnius Gediminas Technical Universityurd@vgtu.lt71SM,TM,STT251.,3.
MADŽARSKAHU SZEGED01Szegedi Tudomanyegyetem University of Szegedgabriella.balog.molnar@rekt.szte.hu; csanyi@pharm.u-szeged.hu71SM,TM,STT261.,2.,3.Na Madžarsko le 3 stopnja - smer Pharmacy,
MADŽARSKAHU BUDAPES12Pazmany Peter Catholic University, Faculty of Information Technology and Bionsnovak.henrietta@itk.ppke.hu71SM,TM,STT251.
MAKEDONIJAMK STIP01University of Goce Delcev STIPmarijana.kroteva@ugd.edu.mk71SM,TM,STT261.
MAKEDONIJAMK SKOPJE01SS. Cyril and Methodius University in Skopjegmarga@feit.ukim.edu.mk; M.Cvetkovska@ukim.edu.mk71SM,TM,STT361.,2.,3.
MAKEDONIJA*MAKEDONIJA*MAKEDONIJA711.Pogodba sklenjena z UL, študent ne plača šolnine
MAKEDONIJA* BalkanSS. Cyril and Methodius University in Skopje, Faculty of Computer science and engineering, Faculty of electrical engineering and information technologies714
NEMČIJAD ASCHAFF01Universitey of Applied Sciences Aschaffenburgtabea.stais@h-ab.de; kai.borgeest@h-ab.de71SM,TM,STT251.
NEMČIJAD BERLIN02Technische Universitat Berlincarola.beckmeier@tu-berlin.de bernd.rech@tu-berlin.de71SM,TM,STT2102.
NEMČIJAD BREMEN03Hochschule fur Kunste Bremene (HfK)birgit.harte@hfk-bremen.de; r.kerstein@hfk-bremen.de071+021SM,TM,STT261.V Nemčijo samo 021-Art/Digital medija
NEMČIJAD HANNOVE01Gottfried Wilhelm Leibniz UniversitÄt Hannoverfrancesco.ducatelli@zuv.uni-hannover.de71SM,TM,STT261.
NEMČIJAD MUNCHEN02Technische Universitat Muencheneckehard.steinbach@tum.de; lechevallier@zv.tum.de; heike.roth@tum.de71SM,TM,STT2121.Elektronska najava: http://www.moveonnet.eu/mymoveonnet/enomination
NEMČIJAD LEIPZIG02Hochschule fur Technik, Wirtschaft und Kultur Leipziginternationales@htwk-leipzig.de71SM,TM,STT251.
NORVEŠKAN KONGSBE02Buskerud and Vestfold University Collegeinternational@hbv.no71SM,TM,STT261.
POLJSKAPL GDANSK02Politechnika Gdanskaannab@eti.pg.gda.pl71SM,TM,STT2101.,2.
POLJSKAPL JAROSLAW02The Bronislaw Markiewicz State Higher School of Technology and Economics in Jaroslaw, Technical Engineering Institutemagdalena.bojarska@pwste.edu.pl; international.pwste@pwste.edu.pl71SM,TM,STT2101.,2.
POLJSKAPL KIELCE01Kielce University of Technologyewlodarczyk@tu.kielce.pl71SM,TM,STT261.
POLJSKAPL OPOLE02Opole University of Technologyl.dzierzanowski@po.opole.pl711.
POLJSKAPL WARSZAW02Politechnika Warszawskabsnopinska@cwm.pw.edu.pl71SM,TM,STT261.,2.
POLJSKAPL WARSZAW33Wojskowa Akademia Techniczna im. Jaroslava Dabrowskiego-Military University of Technologyerasmus@wat.edu.pl71SM,TM,STT261.,2.
POLJSKAPL WROCLAW02Politechnika Wroclawskajoanna.pajak@pwr.edu.pl71SM,TM,STT261.,2.
POLJSKAPL KRAKOW02Akademia Gorniczo-Hutniczapapir@kt.agh.edu.pl71SM,TM,STT1121.,2.
POLJSKAPL RADOM01University of Technology and Human in Radome.rybinska@pr.radom.pl; a.wasowicz@uthrad.pl71SM,TM,STT261.,2.
POLJSKAPL RZESZOW01Politechnika Rzeszowskajruszel@prz.edu.pl 71SM,TM,STT461.,2.
POLJSKAPL BIALYST01Byalistok University of Techonologym.malinovska@pb.edu.pl71SM,TM,STT2121.,2.
PORTUGALSKAP BRAGANC01Instituto Politecnico de Bragancasylwia@ipb.pt71SM,TM,STT2101.
PORTUGALSKAP VILA-RE01Universidade de Tras-Os-Montes e Alto Dourobenjaf@utad.pt71SM,TM,STT161.,2.,3.
PORTUGALSKAP COIMBRA01Universidade de Coimbradri.projects@uc.pt71SM,TM,STT281.,2.
PORTUGALSKAP LEIRIA01Polytechnic Institute of Leireiaacecelia@ipleiria.pt71SM281.
ROMUNIJAIASI05"Gheorge Asachi" Techincal University of Iasi71SM,TM,STT261.,2.
ROMUNIJARO TIMISOA04Universitatea Politehnica din Timisoaralia.dolga@rectorat.upt.ro 71SM,TM,STT161.,2.
ROMUNIJARO BUCURES11Universitatea Politehnica din Bucuresticristian.lazaroiu@upb.ro71SM,TM,STT261.,2.
RUSIJARUSIJASt. Petersburg1.
RUSIJARUSIJABonch-Bruevich St. Petersburg State University of Telecommunications
RUSIJARUSIJAInnopolis University071SM,TM,STT261.,2.,3.
SLOVAŠKASK BRATISL01Slovak Uuniversity of Technology in BratislavaIveta Kimakova 71SM,TM,STT3181.,2.ONLINE APLIKACIJA ZA PRIJAVO-NAJAVO!
SLOVAŠKASK BRATISL01Slovak University of Technology in Bratislava, Faculty of Electrical Engineering and Informaticspeter.miklovic@stuba.sk71SM,TM,STT2101.,2.ONLINE APLIKACIJA ZA PRIJAVO!!http://www.stuba.sk/english/exchange-students/erasmus-students.html?page_id=5720
ŠPANIJAE BILBAO01Universiddad del Pais Vascodirectora.internacionale@ehu.eus71SM,TM,STT261.
ŠPANIJAE LA-CORU01Universidad De A CoruÑarrii@udc.es; iro@udc.es 71SM,TM,STT2101.
ŠPANIJAE LA-CORU01Universidad De A CoruÑa, Higher Polytechnic University Collegeerasmus@udc.es71SM,TM,STT2101.,2.,3.
ŠPANIJAE LAS-PAL01Universidad de Las Palmas de Gran Canariasem@eite.ulpgc.es; movilidad.eite@ulpgc.es71SM,TM261.
ŠPANIJAE MADRID03Universidad Complutense de Madridrrinter@rect.ucm.es 71SM,TM161.
ŠPANIJAE-MADRID05Universidad Politecnica de Madrid E.T.S.I.international.minas@upm.es71SM,TM,STT2101.
ŠPANIJAE MADRID05Universidad Politecnica de Madrid (UPM)director.prog.eu@upm.es; international@etsit.upm.es71SM,TM,STT2121.
ŠPANIJAE MALAGA01Universidad de Malaga, Technical Sschool of Telecommunication Engineeringmcgonzo@uma.es; relacionesinternacionales@uma.es71SM,TM,STT261.
ŠPANIJAE VALENCI02Universidad Politecnica de Valenciavric@upvnet.upv.es; international@upv.es71SM,TM,STT1101.,2.,3.A2 certifikat za tuj jezik-Španščina
ŠPANIJAE VALLADO01Universidad de Valladolidesmeraldaadoracion.lorenzo@uva.es71SM261.Študentje naj preverijo, če se bodo predmeti izvajali v ANG jeziku!!!!
ŠPANIJAE BARCELO02Universitat Autonoma de Barcelonajuanjose.ramos@uab.es71SM561.Izvajajo program Aeronautical Management
ŠPANIJAE BARCELO03Universitat Politecnica de Catalunyasubdirinternacional@etsetb.upc.edu; mobilitat@etsetb.upc.edu71SM,TM,STT2101.,2.
ŠPANIJAE GRANADA01Universidad de Granada - Escuela Tecnica Superior de Ingenierias Informatica y de Telecomunicacion - ETSIIT UGRetsi2doc@ugr.es; manuelmartinezgomez@ugr.es71SM25Število ur STA mora biti najmanj 8ur/teden!!!
ŠPANIJAGRANADA01Universidad de Granada - Facultad de Cienciasvrinternacional@ugr.es; invcien@ugr.es.;ricienc@ugr.es71SM291.
ŠPANIJAE MURCIA04Universidad Politecnica de Cartagenarelint@upct.es71SM261.
ŠPANIJAE JAEN01Universidad de Jaendprendon@ujaen.es71SM,TM,STT261.,2.,3.
ŠPANIJAE ELCHE 01Universidad Miguel Hernandez de Elchevdo.relinter@umh.es71SM291.,2.,3.
ŠPANIJAE VALENCI16Florida Universitariaimora@florida-uni.es071, 0714, 0731SM,TM,STT261.,2.
ŠPANIJAE ALICANT01Universidad de Alicante, Politecnic schools.internacional@ua.es0713, 0714, 061(IT)SM,TM,STT451.,2.Tudi ICTs
SRBIJA*SRBIJA*SRBIJA711.Pogodba sklenjena z UL, študent PLAČA ŠOLNINO
SRBIJA*BalkanUniversity of Niš, Faculty of Electrical Engineering714
SRBIJA*BalkanUniversity of Belgrade, School of Electrical Engineering714
SRBIJA*BalkanUniversity of Novi Sad, Faculty of Technical Sciences714
ŠVEDSKAS GAVLE01HÖgskolan i GÄvleymn@hig.se; edvard.nordlander@hig.se71SM,TM,STT252.
ŠVEDSKASE MIDSWED01Faculty of Science, Technology & Mediacathrine.gladh@miun.se;71SM,TM,STT261.,2.
ŠVICACH BERN11BFH Bern University of Applied Sciences, Engineering and Information Technologyinternational.tibfh.ch; peter.eigenmann@bfh.ch71SM,TM,STT261.
ŠVICACH BRUGG02University of Applied Sciences and Arts Nortwestern Switzerland, School of Engineering (WHNW-HT)markus.loepfe@fhnw.ch481, 52, 422SM,TM,STT261.Jezik: Nemščina in Angleščina
TAJVAN*Yunlin TAIWANNational Yunlin University of Science and Technology711.Pogodba se po 5 letih avtomatsko podaljša!! Razen če nekdo prekine sodelovanje
TAJVAN*Tajen University, Taiwan*Tajen University, Taiwan71SM,TM,STTVsaka izmenjava bo dogovorjena posebej
UKRAJINA*UkrajinaSumy State University714MOU
KLAGENF01internationales@aut.at; stefan.schurian@aau.at; klaus.schoeffman..@aau.at71SM,TM,STT261.
*BalkanUniversity of Maribor, Faculty of Electrical Engineering and Computer Science714

LEGENDA KRATIC:

ISCED-F: študent FE se običajno prijavi na izmenjavo 071 – electrical engineering

VRSTA IZMENJAVE: SM = student mobility, TM = teaching mobility, STT = staff mobility