Študentska tehniška konferenca ŠteKam

Datum objave: 17.05.2017

štekam

Na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani bo letos že tretjič organizirana Študentska tehniška konferenca, na kateri bodo predstavljeni prispevki študentov s širšega naravoslovno-tehniškega področja.  Namen konference je popularizacija domačih raziskovalnih dosežkov študentov, ki že v času študija izkažejo nadpovprečne inovativne dosežke na tehniškem področju.

KDAJ: 14. september 2017 ob 9. uri.

KJE: Fakulteta za strojništvo, Aškerčeva cesta 6, Ljubljana.

KDO: Študenti prve, druge in tretje stopnje vseh naravoslovno-tehniških smeri.

ODDAJA PRISPEVKOV: Rok za oddajo je 20. junij 2017. Prispevke pošljite na naslov: . Natančna navodila za pisanje in oddajo prispevka so na spletni strani ŠTeKam.

KAKO: Vsak študent bo na konferenci svoj prispevek predstavil v 8 minutah.

Vsi sprejeti prispevki bodo objavljeni v zborniku, ki bo zaveden v COBISS-u. Izbrani prispevki bodo ob privolitvi avtorjev objavljeni v reviji Ventil. Posebej bo nagrajena tudi najboljša predstavitev na konferenci.

Podrobna navodila so na spletni strani ŠTeKam in na facebook strani Fakultete za strojništvo.

Vabljeni, da se udeležite konference in vstopite v svet znanstvenega raziskovanja!