2. stopnja

Erasmus dan 2016

27.10.2016

Ali ste že razmišljali, da bi semester študija ali prakso opravljali na tuji univerzi? Bi želeli izvedeti, kako potekajo izmenjave iz »prve roke«?

Vabljeni na Erasmus dan, ki bo potekal v četrtek, 10. novembra 2016, na Fakulteti za elektrotehniko. V sodelovanju z našimi in tujimi študenti bomo pripravili informacije o študijskih izmenjavah in praksah v tujini. V avli fakultete bo potekal sejem partnerskih univerz, kjer bodo tuji Erasmus študenti in slovenski študenti, ki so na izmenjavi že bili, predstavili študij in študentsko življenje na tujih univerzah. Ob 13. uri bo v predavalnici P1 koordinator izmenjav predstavil osnovne informacije in napotke za ureditev izmenjave, vaši starejši kolegi pa bodo predstavili lastno izkušnjo z izmenjav.

Pripravili smo tudi zemljevid možnih destinacij za študijske izmenjave

erasmus dan 2015

Zvečer ne zamudite druženja s kolegi iz tujine na Erasmus žuru v organizaciji Stromar.si in društva EESTEC.

Urnik dogajanja:

• 12:00 – 15:00 - Mednarodni sejem partnerskih univerz v avli fakultete
  • 13:00 – 14:00 - Predstavitev Erasmus in bilateralnih študijskih izmenjav v predavalnici P1
  • Zvečer - Erasmus žur v organizaciji EESTEC LC Ljubljana

Vljudno vabljeni!