3. stopnja

27. Dnevi slovenske uprave

19.08.2020

Na Fakulteti za upravo 24. in 25. septembra 2020 organizirajo 27. Dneve slovenske uprave (DSU).  Nosilna tema srečanja bo delovanje javnega sektorja po epidemiji COVID-19 (program srečanja se nahaja v priponki).

Prvi dan konference, v četrtek, 24. septembra 2020, bo potekala sekcija za študente doktorskega študija vseh članic Univerze v Ljubljani (ki tematsko ne bo vezana na nosilno temo 27. DSU).

K sodelovanju pri tej sekciji lepo vabijo doktorske študente Univerze v Ljubljani, da predstavite vaše dosedanje ugotovitve pri delu na doktorski disertaciji, izmenjate izkušnje pri raziskovalnem delu in pridobite poglede drugih na pripravljeno predstavitev. Sekcijo bo vodila prof. dr. Maja Klun s Fakultete za upravo.

Za najavo sodelovanja je treba do 1. 9. 2020 na e-naslov dsu@fu.uni-lj.si poslati naslov doktorske disertacije in do 400 besed (brez presledkov) vsebine.

Lepo vabljeni k sodelovanju!