Dogodek

DIR 2023

Datum objave: 21.3.2023 Datum začetka: 28.3.2023 Ura začetka: 12:00 Lokacija: Fakulteta za elektrotehniko, Tržaška cesta 25, 1000 Ljubljana

Danes se je začel robotski hekaton DIR23, ki bo na naši fakulteti potekal do 30. marca. Na hekatonu DIR23 sodelujejo študenti Univerze v Ljubljani, izziv, ki ga je Laboratorij za robotiko pripravil v sodelovanju s podjetjem Iskraemeco, je aktualen problem iz industrije, povezan z manipulacijo in pakiranjem izdelkov. Študentje bodo na dogodku pridobili potrebne veščine za hitro in uspešno integracijo robotskih tehnologij.

Dogodek se ponaša z nagradnim skladom za najboljše tri ekipe. Med seboj bo tekmovalo 5 skupin, vsaka skupina ima od 2 do 5 članov. Možne so prijave zaključenih skupin, kot tudi posameznikov, ki jih bomo v skupine razdelili organizatorji.

DIR23 je odlična priložnost za študente, da pokažejo svoje talente in se naučijo novih robotskih spretnosti, ter navežejo stike s strokovnjaki iz industrije.

Več o dogodku je dostopno na tej povezavi.