Prof. dr. Andrej Kos novi predsednik mreže ERNACT

Datum objave: 21.11.2023

Naš sodelavec in vodja Laboratorija za telekomunikacije prof. dr. Andrej Kos je imenovan za novega predsednika mreže ERNACT.

“Prof. dr. Andrej Kos v našo mrežo prinaša bogate izkušnje in strokovno znanje, zato smo navdušeni, da ga lahko pozdravimo na čelu našega odbora članov IMC”, so zapisali pri mreži ERNACT. Z dokazanimi izkušnjami na področju IKT od leta 1996 se trenutno osredotoča na kibernetsko-fizične sisteme, digitalizacijo in varnost. Doslej je vodil več kot 50 industrijskih in raziskovalnih projektov, bil pa je tudi eden od članov ekipe, ki je ustanovila Ljubljanski univerzitetni inkubator, Makerlab Ljubljana in nazadnje tudi Digitalno inovacijsko stičišče Slovenije.

Prof. dr. Andrej Kos (desno) ob otvoritvi Mission Future Huba na UL FE.

Več na povezavi.