Dogodek

Prižig novoletnih lučk

Datum objave: 29.11.2023 Datum začetka: 1.12.2023 Ura začetka: 12:00 Lokacija: avla Fakultete za elektrotehniko UL

V petek, 1. decembra, bomo ob 12. uri v avli Fakultete za elektrotehniko prižgali novoletne lučke!

Kot je to v tradiciji, bosta tudi letos Študentski svet in Študentska organizacija Fakultete za elektrotehniko organizirala dobrodelni teden FE! Študentom in zaposlenim na fakulteti bodo v tednu od 4. do 8. decembra na stojnici ponudili tople napitke in palačinke, prostovoljni denarni prispevki pa bodo namenjeni humanitarnemu društvu Adra za program Odziv v kriznih situacijah, kjer pomagajo posameznikom in družinam, ki so jih prizadele naravne ali druge nesreče (med njih spadajo tudi družine prizadete ob poplavah) nenadna bolezen ali pa smrt v socialno ogroženi družini in drugi nenadni dogodki, kjer so družine ostale brez vsega.

Vljudno vabljeni v čim večjem številu k sladkanju in dobrodelnosti!