Delovna mesta

[GEN-I] Sodelavec za razvoj poslovanja izven meja Evrope (m/ž)

Datum objave: 17.5.2024 Rok za prijavo: 5.6.2024

Sodelavec za razvoj poslovanja izven meja Evrope (m/ž)

Si dinamična, samoiniciativna in natančna oseba, ki jo zanima projektno delo v mednarodnem okolju z vizijo zelene prihodnosti? Potem si na pravem mestu. V ekipi ambicioznih posameznikov_c iščemo sodelavca_ko za razvoj poslovanja na globalnih trgih na področju trgovanja z energenti.

Energetika je globalna industrija. Z odločnimi in samozavestnimi koraki v skupini GEN-I stopamo izven geografskih meja naših dosedanjih poslovnih aktivnosti. Že vse od svoje ustanovitve se uvrščamo med najbolj inovativne in hitro rastoče akterje, ne le na slovenskem ampak tudi na evropskem energetskem trgu. Z enakim zagonom in še večjo motivacijo se podajamo na globalne energetske trge.

Ker ambiciozni cilji zahtevajo najboljše, iščemo okrepitve z najboljšimi.

Tvoji izzivi:

• Koordinacija strateško pomembnih projektov na področju širitve Skupine GEN-I na nove trge,
  • sodelovanje pri identifikaciji novih poslovnih priložnosti in razvoju ter implementaciji poslovnih modelov,
  • vzpostavljanje trgovalne infrastrukture, vključno z multidisciplinarnim povezovanjem internih deležnikov in usklajevanje s partnerji.

Naša pričakovanja:

• Zaključena vsaj VI. stopnja izobrazbe,
  • obvladovanje orodij MS Office,
  • odlično znanje angleškega jezika s posebnim poudarkom na dovršenem pisnem izražanju – znanje drugih tujih jezikov je tvoja prednost,
  • dobre organizacijske in komunikacijske sposobnosti,
  • energičnost, timski duh, močna želja po raziskovanju in pridobivanju novega znanja, proaktivnost,
  • zanimanje za delovanje energetskih trgov je prednost.

Nudimo ti

Lokacija dela: Ljubljana

Rok prijave do vključno: 5. 6. 2024

Za prijavo pošlji svojo predstavitev z življenjepisom in motivacijskim pismom v slovenskem in angleškem jeziku prek spletnega obrazca.