Delovna mesta

[GEN-I] Študentsko pripravništvo v službi za analitiko (m/ž)

Datum objave: 4.6.2024 Rok za prijavo: 19.6.2024

Študentsko pripravništvo v službi za analitiko (m/ž)

Odločitve, ki temeljijo na podatkih predstavljajo jedro digitalizacije in avtomatizacije naših poslovnih procesov. Različne tehnike, napredni algoritmi, nadzorovani in nenadzorovani modeli strojnega učenja med drugim najbolje opisujejo naše napredne analitične time. Z uporabo najsodobnejših tehnologij, ki temeljijo na podatkih, vlagamo v analitiko, predvsem tržno in portfeljsko, obenem pa iščemo priložnosti na obstoječih in novih trgih. Te zanima, kako bo umetna inteligenca v prihodnosti povečala našo učinkovitost in si pripravljen/-a na spoznavanje zabavnega sveta podatkovne znanosti in njenih aplikacij v GEN-I? Si nadobuden analitik, ki ga zanima poslovna ali tržna analitika? Si pripravljen na veliko novih izzivov, navdihujočih projektov, inovativnih tehnologij in prvovrstno ekipo?

Energetika je na pragu velikih sprememb: razpršeni obnovljivi energetski viri, elektromobilnost, nove tehnologije, digitalizacija, trajnostne rešitve, čista in decentralizirana energija za vsakogar. Z odločnimi in samozavestnimi koraki v skupini GEN-I stopamo na pot zelene transformacije in spodbujamo posameznika, da pripomore k boljši, bolj zeleni prihodnosti. Z ekipo strokovnjakov raznovrstnih področij razvijamo rešitve, ki bodo omogočile čisto energijo in razogljičenje posameznika in podjetij. Že vse od svoje ustanovitve se uvrščamo med najbolj inovativne in hitro rastoče akterje, ne le na slovenskem ampak tudi na evropskem energetskem trgu. Z enakim zagonom in še večjo motivacijo želimo spremeniti svet na bolje.

Ker velike spremembe zahtevajo najboljše, iščemo okrepitve z najboljšimi.

Tvoji izzivi:

• Srečal/a se boš z razvojem, nadgradnjo in implementacijo modelov za spremljanje poslovnih rezultatov,
  • preveril/a se boš lahko v vizualizaciji različnih podatkov in izdelavi poročil,
  • ali pa preizkusil/a pri spremljanju podatkov iz trga električne energije in obdelavi večjih količin podatkov.

Naša pričakovanja:

• Imaš študentski status,
  • si študent/-ka višjih letnikov ali absolvent/-ka,
  • te odlikuje visoka stopnja natančnosti in odgovornosti,
  • te ženeta radovednost in želja po učenju,
  • si proaktiven/-na in stremiš k spremembam,
  • imaš visoko željo po dinamičnem okolju,
  • si pripravljen pridobivanja vsebinskega znanja na področju analitike,
  • si komunikativen/-na in ti ustreza delo v timih.

Nudimo ti:

Lokacija dela: Ljubljana

Rok prijave do vključno: 19. 6. 2024

Za prijavo pošlji svojo predstavitev z življenjepisom in motivacijskim pismom v slovenskem jeziku prek spletnega obrazca.