Delovna mesta

[UL FE] Samostojni strokovni sodelavec VII/1 (J017100) v Finančno-računovodskem sektorju

Datum objave: 10.10.2024 Rok za prijavo: 21.10.2024

Objava prostega delovnega mesta

SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/1 (J017100) v Finančno-računovodskem sektorju, za nedoločen čas in s polnim delovnim časom.

1. Pogoji za opravljanje dela:

• specializacija po višješolski izobrazbi (prejšnja) ekonomske smeri ali
  • visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja) ekonomske smeri ali
  • visoka strokovna izobrazba (1. bolonjska stopnja) ekonomske smeri ali
  • visokošolska univerzitetna izobrazba (1. bolonjska stopnja) ekonomske smeri
  • 2 leti ustreznih delovnih izkušenj, zaželeno poznavanje del in nalog v računovodstvu
  • znanja za uporabo računalniških programov, komunikativnost, organizacijske sposobnosti

2. Poskusno delo: 3 mesece

3. Opis dela in nalog:

Splošni opis:

• izvajanje, usmerjanje in usklajevanje strokovno-administrativnega dela,
  • izvajanje postopkov in vodenje raznih kartotek, evidenc, zapisov povezanih s področjem dela
  • priprava, urejanje, knjiženje ali vzdrževanje raznih gradiv, arhivov in dokumentacije,
  • obveščanje in informiranje,
  • poznavanje pravnih prepisov in internih pravil s področja dela,
  • sodelovanje pri drugih delih, ki vsebinsko sodijo v okvir delovnega mesta po nalogu vodje organizacijske enote.

Podrobnejši opis:

• vodenje celotnega postopka obračuna potnih stroškov od odobritve do izplačila ter poročanja,
  • nakazovanje akontacij in kontrola črpanja akontacij v zvezi s službenimi potovanji,
  • sodelovanje z zaposlenimi vezano na obračune potnih nalogov,
  • obračunavanje honorarnega dela zunanjim sodelavcem fakultete po delovnopravnih pogodbah,
  • izvajanje opravil s svojega področja po nalogu predpostavljenega in drugih nalog, ki vsebinsko sodijo v širše strokovno področje delovnega mesta.

Nudimo:

• prijetno in delavcu prijazno delovno okolje,
  • parkirno mesto,
  • možnost stalnega izobraževanja.

Datum objave: 10. 10. 2024, rok za prijavo: do vključno  21. 10. 2024.

Kandidati posredujejo vlogo, življenjepis, predstavitev dosedanjega dela in osebnih ciljev, dokazila o izobrazbi itd., na naslov Univerza v Ljubljani, Fakulteta za elektrotehniko, Tržaška  c. 25, 1000 Ljubljana ali po elektronski pošti: ks@fe.uni-lj.si.

Fakulteta za elektrotehniko Univerze v Ljubljani si pridržuje pravico, da v skladu s pogodbeno svobodo po 24. členu ZDR-1, kandidata ne izbere, kljub temu, da izpolnjuje pogoje.