10. kongres Akustične zveze Alps Adria

Datum objave: 19.6.2023

Med 20. in 21. septembrom 2023 bo v Izoli v prostorih Centra odličnosti InnoRenew Co potekal 10. kongres Akustične zveze Alps Adria (AAAA – Alps Adria Acoustics Association). Na kongresu bodo nacionalni in mednarodni strokovnjaki predstavljali številne znanstvene in uporabne članke o svojih raziskovalnih in strokovnih dejavnostih na vseh področjih akustike. Kongresne teme zajemajo zlasti gradbeno in prostorsko akustiko, govorno akustiko, hrup v naravnem in življenjskem okolju, hrup in vibracije strojne opreme, zakonodajo, tehnike merjenja, psihoakustiko in percepcijo zvoka, analizo signalov, nelinearno akustiko in hidroakustiko.

Rok za oddajo povzetkov prispevkov je podaljšan do 30 junija 2023!

Rok za oddajo prispevkov je 31. avgust 2023.

Več informacij  na spletni strani konference