Dogodek

ERK 2024

Datum objave: 28.5.2024 Datum začetka: 26.9.2024 Ura začetka: 09:00 Lokacija: GH Bernardin v Portorožu

33. Mednarodna elektrotehniška in računalniška konferenca

Portorož, 26. – 27. september 2024

Konferenca bo potekala v kongresnem centru Bernardin v Portorožu. Na konferenci bo od 26. do 27. septembra 2024 poleg rednih sekcij bogat vzporedni strokovni program v dveh dneh, zato Vas vzpodbujamo, da si vzamete čas in se v tej atmosferi informirate in pogovorite o novostih, trendih in možnosti razvoja naše stroke na specifičnih področjih, za katere in od katerih živite. Vabljena, pregledna in poučna predavanja bodo dopolnjevala osnovni program konference, kjer bodo raziskovalci poročali o svojih dosežkih pred kritičnim strokovnim forumom udeležencev. Delovna jezika sta slovenski, ker se negovanju slovenske tehniške besede ne moremo odpovedati, in angleški, s čimer vabimo vedno več udeležencev iz tujine.

Rok za oddajo prispevkov je 8. julij 2024.

V okviru konference bo tudi letos potekalo študentsko tekmovanje IEEE. Udeleženci do 8. julija 2024 oddajo prispevek na 4 straneh. Lanska zmagovalca študentskega tekmovanja sta se uvrstila v finale regijskega tekmovanja R8 (Top 5 Papers), ki bo potekalo junija 2024 na Portugalskem.

Več informacij o študentskem tekmovanju IEEE ter o konferenci.

Več informacij na spletni strani konference: