Prof. Miklavčič finalist nacionalnega izbora za priznanje "Prometej znanosti"

Datum objave: 28.5.2024

Slovenska znanstvena fundacija je v ponedeljek, 27. maja, podelila priznanja Prometej znanosti za vzorno donatorstvo ter za odličnost v komuniciranju znanosti. Častni letni naziv komunikator/komunikatorica znanosti je najvišje priznanje, ki ga fundacija podeljuje za dosežke na področju komuniciranja znanosti v Sloveniji od leta 2013.

Listino finalista nacionalnega izbora za priznanje “Prometej znanosti za odličnost v komuniciranju” za leto 2023 je prejel tudi naš sodelavec prof. dr. Damijan Miklavčič za komuniciranje vsebin s področja biomedicinske tehnike ter elektroporacije s splošno javnostjo v medijih ter v živo izvedenih predavanjih.

Iskrene čestitke!