Program PROM - Jagielonska univerza

Datum objave: 26.1.2022

Univerza Jagiellonian obvešča doktorske študente o možnosti gostovanja v okviru programa PROM – štipendije za mednarodno izmenjavo doktorskih študentov in akademskega osebja za udeležbo na kratkih oblikah izobraževanja (pripravništvo, delavnica, seminar) ali organiziranih konferencah s strani Jagielonske univerze.

Ponudba je namenjena doktorskim študentom, mlajšim od 40 let. Program krije potne stroške, izračunane na podlagi razdalje med krajem bivanja udeleženca in Krakovom, življenjske stroške glede na dolžino bivanja na Poljskem in stroške konferenčnih kotizacij.

Za prijavo na program PROM morajo kandidati poiskati akademskega učitelja z Jagielonske univerze , ki se strinja, da gosti in nadzoruje njihov obisk.
Podrobne informacije o programu in vsi potrebni dokumenti so na voljo na tej povezavi.