Razpis za prijavo na študijski program 2. stopnje Elektrotehnika

Datum objave: 21.8.2024

Razpis za prijavo na magistrski študijski program 2. stopnje Elektrotehnika za študijsko leto 2024/2025 je zaprt.

Na razpisanih 130 vpisnih mest za Slovence in državljane članic EU smo prejeli 119 prijav. Izbirnega izpita za Slovence in državljane članic EU letos ne bo.

Na razpisanih 20 vpisnih mest za tuje državljane držav nečlanic EU smo prejeli 35 prijav. Izbirni izpit bo potekal 30. 8. 2024 ob 12h v predavalnici P1. Kandidati bodo vabilo na Izbirni izpit prejeli na e-naslove, ki so jih zapisali v prijavi. Kandidati  za  vpisna  mesta  bodo izbrani  glede  na  rezultate preizkusa znanja (Izbirnega izpita), ki obsega vsebine s področja elektrotehnike, matematike, fizike in računalništva. Sprejeti kandidati bodo na smeri razporejeni glede na doseženo število točk na Izbirnem izpitu. Izbirne izpite preteklih let si lahko ogledate tu.