Erasmus+ SMS razpis 2023/24 - sestanek

Datum objave: 30.11.2022

Prejeli smo težko pričakovani razpis za zbiranje kandidatov za fizične/kombinirane dolgoročne mobilnosti študentov z namenom študija v okviru programa ERASMUS+ v študijskem letu 2023-2024.

Vse informacije o aktualnem razpisu bodo tekom današnjega dne objavljene na tej povezavi.

ČE BI ŽELELI IZVEDETI VEČ O RAZPISU, POGOJIH, NAVODILIH ZA PRIJAVO PA SE NAM PRIDRUŽITE V ČETRTEK, 8. 12. 2022 OB 13:00 V P1 (PREDAVALNICA 1). NA PREPROST NAČIN VAM BOMO RAZLOŽILI VSE KORAKE OD PRIJAVE DO ZAKLJUČKA IZMENJAVE.

Namen programa Erasmus+ je dvig kakovosti izobraževanja in usposabljanja ter s tem krepitev socialne kohezije in konkurenčnosti gospodarstva Unije. Erasmus+ želi omogočiti sodelovanje čim večjemu številu posameznikov, še posebej tistim iz okolij z manj priložnostmi, ter kot ključne izpostavlja vsebine in aktivnosti vključevanja,  ohranjanja okolja (zeleni Erasmus+) in prehoda na digitalno družbo.