Poletna šola AMSMA 2022

Datum objave: 16.2.2022

V juliju se bo odvila zanimiva poletna šola AMSMA, ki jo organizira Technische Hochschule Nürnberg v Nemčiji.

Poletna šola je namenjena magistrskim študentom inženirskih smeri. Udeleženci bodo pridobili kompetence in veščine s področja razvoja, simulacije in aditivne proizvodnje medicinskih aplikacij. V skupini z drugimi tujimi študenti bodo delali na interdisciplinarnem razvojnem projektu »in-ear device«. Na predavanjih bodo študenti spoznali razvojne metode, procese in programska orodja, ki jih bodo neposredno s kolegi in profesorji uporabili pri projektu medicinske tehnologije. Študenti se bodo v laboratorijih spoznali s praktičnim delom na področju 3D tiskanja, 3D skeniranja, metode končnih elementov, testiranja materialov in preiskavah toka.

Več informacij (kontaktni podatki, roki itd.) najdete v na spletni strani – Technische Hochschule Nürnberg Georg Simon Ohm (th-nuernberg.de) in v priloženem letaku (spodaj).