Informativni dan za izbiro smeri študija, izbirnih predmetov in modulov na 1. stopnji

Datum objave: 17.5.2023

Informativni dan za študente UN programa Elektrotehnika

Za študente UN programa Elektrotehnika bo v četrtek, 25. maja 2023, ob 12. uri za lažjo odločitev, katero smer izbrati v 3. letniku, v P1 potekala predstavitev smeri ter postopek izbire smeri, izbirnih predmetov in modulov za študijsko leto 2023/2024 po naslednjem razporedu:

• Splošne informacije o izbiri študijske smeri, izbirnih predmetov in modulov.
  • Predstavitev smeri univerzitetnega študijskega programa Elektrotehnika:
    • Avtomatika
    • Informacijsko komunikacijske tehnologije
    • Elektronika
    • Energetika in mehatronika
  • Predstavitev izbirnih predmetov (2. letnik).
  • Predstavitev izbirnih modulov (3. letnik).
  • Študentom bo po predstavitvi omogočen tudi ogled laboratorijev.

Več informacij o smereh najdete na spletni strani.

Predstavitev smeri poteka v sklopu Kariernega tedna Fakultete za elektrotehniko, tu lahko preverite pester nabor aktivnosti.

Informativni dan za študente VS programa Aplikativna elektrotehnika

Za študente VS programa Aplikativna elektrotehnika bo v četrtek, 25. maja 2023, ob 13. uri za lažjo odločitev, katero smer izbrati v 2. letniku, v P1 potekala predstavitev smeri ter postopek izbire smeri, izbirnih predmetov in modulov za študijsko leto 2023/2024 po naslednjem razporedu:

• Splošne informacije o izbiri študijske smeri, izbirnih predmetov in modulov.
  • Predstavitev smeri študijskega programa Aplikativna elektrotehnika:
    • Energetska tehnika in avtomatizacija postrojev
    • Informacijsko komunikacijske tehnologije
    • Elektronika
    • Tehniška kakovost
    • Avtomatika
  • Predstavitev izbirnih modulov (3. letnik).
  • Predstavitev izbirnih predmetov (2. in 3. letnik).
  • Študentom bo po predstavitvi omogočen tudi ogled laboratorijev.

Več informacij o smereh najdete na spletni strani.