Poletni tabor inovativnih tehnologij 2023

Datum objave: 21.8.2023

Danes se je na Fakulteti za elektrotehniko začel že 24. Poletni tabor inovativnih tehnologij.

Tabor že tradicionalno mladim na zabaven in poučen način približuje elektrotehniko in sodobne tehnologije. Pester izbor delavnic je namenjen učencem od konca 4. razreda osnovne pa vse do konca 3. letnika srednje šole.

Udeleženci tabora se bodo seznanili z najsodobnejšo tehnično opremo in v enem tednu razvili čisto prave izdelke, ki so uporabni doma, v šoli ali ob zabavi s prijatelji. Učenje z razvojem spretnosti na praktičnih primerih je tisto, kar vsako leto na Poletni tabor inovativnih tehnologij pritegne številne tehnološke navdušence. Pestro dogajanje na enajstih delavnicah bomo popestrili tudi z ekskurzijami v visokotehnološka podjetja.