DAAD Summer School "Reimagining Universities as Drivers of Sustainability"

Datum objave: 3.6.2022

DAAD poletna šola v Berlinu: “Reimagining Universities as Drivers of Sustainability” bo potekala od 22. 8 do 26. 8. 2022.

Organizator ponuja študentom UL dve štipendiji (sofinanciranje stroškov poti in namestitve).

Poletna šola je namenjena študentom vseh disciplin. Pogoj za prijavo je, da je študent vpisan najmanj v 2. letnik 1. stopnje (lahko je tudi študent 2. stopnje), razpolaga z dokazilom o znanju angleškega jezika na ravni najmanj B2 ter da je predan trajnostnemu razvoju in ohranjanju narave in dobrin.

Kandidati naj ob prijavi posredujejo motivacijsko pismo, življenjepis in izpis opravljenih izpitov z ocenami, vse v angleškem jeziku, saj bo končni izbor naredil organizator.

Popolne prijave je treba posredovati do 20. 6. 2022 na naslov student.office@uni-lj.si.

Več o programu je v priponki na dnu novice.