Delavnice kariernih centrov UL za študente FE

Datum objave: 13.3.2023

Marčevski dogodki za študente UL FE

Spimpaj svoj CV
Ponedeljek, 13. 3. 2023, ob 14.15, na Fakulteti za računalništvo in informatiko.
Želite izstopati s svojim CV-jem? Na delavnici boste izvedeli, kako zasnovati svoj CV, da boste z njim prepričali delodajalce. Slišali boste tudi, kaj mora vsebovati spremno pismo in kako se pripraviti na hitre zmenke.

Simulacija selekcijskega razgovora
Četrtek, 16. 3. in 23. 3., ob 18.00; sreda, 29. 3., ob 15.00, na Rektoratu UL.
Želite izvedeti, kako bi vam šlo na razgovoru? Na delavnici boste reševali psihološke vprašalnike, ki jih najpogosteje lahko dobite na razgovorih. Nato se boste preizkusili še na individualnem zaposlitvenem razgovoru. Na koncu boste dobili povratno informacijo in izvedeli, kako ste se odrezali.
Prijavite se prek POPR-a>>

Anksioznost in panični napadi: Kako prepoznati, razumeti in obvladati simptome?
Sreda, 22. 3. 2023, ob 15.00. Na spletu.
Ste nemirni, napeti, prestrašeni ali doživljate napade panike? Udeležite se webinarja, na katerem boste izvedeli, kako prepoznati simptome in zakaj se pojavi anksioznost. Naučili se boste nekaj praktičnih vaj, kako si pomagati, ko ste v stresu in kako blažiti simptome anksioznosti.
Prijavite se prek POPR-a>>

Vse, kar moraš vedeti o zaposlitvenem razgovoru v teoriji in praksi + gost iz prakse
Sreda, 29. 3. 2023, ob 14.00. Na spletu.
Veste, kaj morate vprašati na razgovoru? Na delavnici boste izvedeli, katera vprašanja morate kot kandidat postaviti svojemu bodočemu delodajalcu. Poučili se boste tudi, kaj na razgovoru izdaja vaša telesna govorica in katero skrivno tehniko lahko uporabite, da boste očarali delodajalce.
Prijavite se prek POPR-a>>

Linkedin-job and networking search tool (angl.)
Četrtek, 30. 3. 2023, ob 9.00. Na spletu.
Veste, kako oblikovati svoj Linkedin profil? Na delavnici, ki je namenjena tudi tujim študentom, boste izvedeli, kako mora izgledati vaš Linkedin profil in kakšne so prednostni spletnega profesionalnega profila. Dobili boste tudi povratne informacije o svojem profilu. Delavnica poteka v angleščini.