Pogovor o odprtih vprašanjih glede postopka za pridobivanje dovoljenj za prebivanje in delo

Datum objave: 3.8.2023

Univerza v Ljubljani bo v sodelovanju z Upravno enoto Ljubljana v sredo, 30. 8. 2023, ob 10.00 uri organizirala srečanje za zaposlene na Univerzi v Ljubljani, na katerem se bomo pogovorili o odprtih vprašanjih glede postopka za pridobivanje dovoljenj za prebivanje in delo ter vas seznanili z novostmi na navedenem področju. Srečanje bo potekalo na Univerzi v Ljubljani (Kongresni trg 12, zbornična dvorana).

Če se želite udeležiti dogodka, izpolnite prijavnico na TEJ POVEZAVI ter preko obrazca posredujte tudi morebitna odprta vprašanja in dileme, o katerih bi se želeli pogovoriti na srečanju.

Za dodatne informacije lahko kontaktirate Katjo Cerar na katja.cerar@uni-lj.si.