Dogodek

Konferenca SiNOG 8.0

Datum objave: 9.9.2024 Datum začetka: 10.9.2024 Ura začetka: 12:00 Lokacija: Predavalnica P1

V torek, 10. septembra, bo med 12. in 18. uro v predavalnici P1 na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani potekala konferenca omrežnih strokovnjakov in internetne skupnosti – SiNOG (Slovenian Network Operator Group).

SiNOG (Slovenian Network Operators Group) je neodvisna skupnost, ki združuje omrežne strokovnjake različnih področij. Ustanovljena je bila z namenom povečati kakovost, učinkovitost, stabilnost in varnost slovenskih omrežij in omrežnih storitev ter dejavno vzpodbujati izmenjavo idej, znanja in dobre prakse med strokovnjaki v Sloveniji ter širše. Srečujemo se na letnem srečanju in tematskih delavnicah. Osrednji dogodek skupnosti je letno SINOG srečanje.

Več informacij na povezavi.