Vpis v študijsko leto 2024/25

Datum objave: 10.7.2024

Vpis v študijsko leto bo potekal prek Studisa v naslednjih terminih:

• Med 1. avgustom in 15. septembrom bo potekal vpis v višji letnik oz. dodatno leto.
  • Med 1. septembrom in 15. septembrom bo potekal vpis za ponavljanje, prepise ter vpise na podlagi odobrene Vloge vpisa iz upravičenih razlogov.
  • Med 23. septembrom in 4. oktobrom bo potekal vpis za pavzerje.

Navodila za vpis boste našli na tej povezavi. Natančno sledite navodilom, saj naknadni popravki ne bodo možni.

POZOR – vpis v 2. letnik VS Aplikativna elektrotehnika in 3. letnik UN Elektrotehnika poteka v dveh korakih.

NOVOST – za vpis z enim manjkajočim predmetom ni več potrebno oddajati vloge, saj vam Studis sam izda vpisni žeton, ko imate dosežene pogoje. Manjka vam lahko en izpit tekočega letnika, ne glede na število KT.

Za vpis v magistrski študij morate imeti vse obveznosti (vključno z zagovorom diplome) opravljene najkasneje do 13. septembra.

Vloge za vpis iz upravičenih razlogov je potrebno oddati najkasneje do 1. septembra , vloge za zunanji izbirni predmet pa do 20. septembra so na tej povezavi.

Študenti in robot.