Delovna mesta

[PLINOVODI] TKI INŽENIR (m/ž)

Datum objave: 18.12.2023 Rok za prijavo: 31.12.2023

Ljudje so ključnega pomena za učinkovito izvajanje prenosa zemeljskega plina. Okrog stopetdeset sodelavk in sodelavcev z različnimi strokovnimi znanji daje sistemu dušo. Z nenehnim izobraževanjem in spremljanjem novosti povsod po svetu in njihovim uveljavljanjem doma omogočajo, da so naše storitve primerljive z najboljšimi evropskimi.

PLINOVODI d.o.o., družba za upravljanje s prenosnim sistemom, vabi k sodelovanju nove sodelavce za opravljanje delovnih nalog TKI INŽENIR (m/ž).

Vsebina delovnega mesta:

• razvoj tehnoloških procesov,
  • zahtevnejša dela pri vzdrževanju TTI naprav,
  • pregled projektov in novogradenj in rekonstrukcije,
  • priprava in zagon novogradenj in rekonstrukcij,
  • organizacija dela procesne programske in strojne računalniške opreme,
  • oblikovanje in uvajanje nove računalniške opreme in postopkov,
  • izvajanje postopkov javnega naročanja,
  • druga dela po navodilih nadrejenega.

Pogoji:

• bolonjska stopnja elektrotehnike ali tehnične smeri,
  • 10 mesecev delovnih izkušenj
  • usposobljenost s področja protieksplozijske zaščite,
  • znanje angleškega jezika,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • želena dodatna znanja:
  • strokovni izpit IZS.

Pogoj za opravljanje dela je tudi izpit za delo na Ex napravah in instalacijah. Če izbrani kandidat ne bo izpolnjeval tega pogoja, bo moral navedeni preizkus znanja opraviti med poskusnim delom.

Ponudbe z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite do 22. 12. 2023 na naslov: PLINOVODI d.o.o., Cesta Ljubljanske brigade 11b, p.p. 3720, 1001 Ljubljana ali kadri@plinovodi.si

Z izbranimi kandidati bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas s polnim delovnim časom in trimesečnim poskusnim delom.