Laboratorij za uporabniku prilagojene komunikacije in ambientno inteligenco

Omogočiti učinkovito, spodbudno in prijetno komunikacijo z inteligentnimi uporabniku prilagojenimi napravam

Laboratorij za uporabniku prilagojene komunikacije in ambientno inteligenco je osredotočen na izboljšanje inerakcije z uporabnikom s pomočjo kontekstualiziranih komunikacijskih aplikacij in storitev. V širokem razponu aplikacij (vključno s telekomunikacijami, multimedijskim dostopom, učenjem, inteligentnim uporabniškim okoljem) je naš osrednji cilj izboljšanje storitev ponujenih končnemu uporabnik in tako izboljšati njeno / njegovo izkušnjo, zadovoljstvo, učinkovitost in dobiček. Želimo nuditi rešitve, razvite za končnega uporabnika, prilagojene na izzive iz realnega sveta.

Spletna stran: http://lucami.fe.uni-lj.si/index_slo.html

Člani:

• doc. dr. Urban Burnik univ. dipl. inž. el.
  • prof. dr. Andrej Košir univ. dipl. mat.
  • Igor Mendek mag. fiz.
  • znan. sod. dr. Gregor Strle univ. dipl. fil.
  • prof. dr. Jurij Tasič univ. dipl. inž. el.
  • prof. dr. Matej Zajc univ. dipl. inž. el.
  • viš. pred. dr. Janez Zaletelj univ. dipl. inž. el.

Bodi na tekočem

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za elektrotehniko, Tržaška cesta 25, 1000 Ljubljana

E:  dekanat@fe.uni-lj.si T:  01 4768 411