Laboratorij za mikroelektroniko

Laboratorij je aktiven na področjih raziskav, razvoja in izobraževanja v mikroelektroniki in mikrosistemih.

Vsebina raziskav:

Razvoj procesnih modulov za tehnologijo CMOS (BiCMOS)
Vezja po naročilu za elektronsko industrijo
Raziskave in analiza kompleksnih mikrosistemov
Raziskave in razvoj novih načrtovalskih metodoligij in načrtovalskih orodij za kompleksne analogno digitalne signale

ČLANI LABORATORIJA

Ivica Bertocchi

Tehnični delavec V (I)

E-pošta: ivica.bertocchi@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8335

Miha Cacovich

Raziskovalec

E-pošta: miha.cacovich@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8473

Bruno Cacovich

Tehnični delavec V (I)

E-pošta: bruno.cacovich@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8474

Mario Cacovich

Tehnični delavec V (I)

E-pošta: mario.cacovich@fe.uni-lj.si

Boštjan Fink

Tehnični delavec V (I)

E-pošta: bostjan.fink@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 4768 726

Jan Kavčič

Tehniški sodelavec VII/1

E-pošta: jan.kavcic@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8300

Franci Novak

Tehnični delavec V (I)

E-pošta: franci.novak@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8368

asist. Žiga Šmelcer

Mladi raziskovalec

E-pošta: ziga.smelcer@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8317

prof. dr. Drago Strle

Znanstveni svetnik

E-pošta: drago.strle@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8847

dr. Andrej Švigelj

Asistent z doktoratom

E-pošta: andrej.svigelj@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8301

prof. dr. Janez Trontelj

Znanstveni svetnik

E-pošta: janez.trontelj@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8333

znan. sod. dr. Janez Ml. Trontelj

Znanstveni sodelavec

E-pošta: janez.trontelj-jr@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8471

asist. Ajda Tuševski

Mladi raziskovalec

E-pošta: ajda.tusevski@fe.uni-lj.si

Telefon: +386 1 476 8726

Bodi na tekočem

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za elektrotehniko, Tržaška cesta 25, 1000 Ljubljana

E:  dekanat@fe.uni-lj.si T:  01 4768 411