Dnevielektrotehnike

Dnevi elektrotehnike že tradicionalno vsak drugi polni teden meseca maja potekajo v Tehniškem muzeju Slovenije, Bistra pri Vrhniki.

Dneve elektrotehnike Fakulteta za elektrotehniko organizira v sodelovanju s Tehniškim muzejem Slovenije. Med tednom potekajo organizirani ogledi interaktivnih eksperimentov s področij sodobnih tehnologij, kjer raziskovalci, profesorji in študenti s Fakultete za elektrotehniko Univerze v Ljubljani predstavijo zanimive eksperimente s področij svojega dela. Predstavitve običajno potekajo od torka do petka v dopoldanskem času, namenjene pa so zaključenim skupinam osnovnih in srednjih šol z vse Slovenije.

Dnevi elektrotehnike

V nedeljo je razstava odprta za vso javnost čez cel dan.