Priprava multimedijskih gradiv

Spletna stran Kariernega tedna

V okviru spletne strani Kariernega tedna je predvidena samostojna predstavitev vašega podjetja oz. organizacije. Za pripravo predstavitvene strani potrebujemo:

• Točen naziv podjetja / organizacije, s katerim se boste predstavljali
  • 5 ključnih besed, vezanih na panogo, v kateri podjetje/organizacija deluje
  • Opis podjetja v 1. osebi množine (do 800 znakov s presledki)
  • Oblike sodelovanja, ki jih ponujate študentom in diplomantom (do 400 znakov s presledki)
  • Profili, znanja, ki jih iščete (do 400 znakov s presledki)
  • Kontaktni podatki podjetja, kjer lahko udeleženci dogodka dobijo dodatne informacije
  • 3 – 5 fotografij ležečega formata, ki predstavljajo vaše podjetje in delovno okolje
  • Logotip

Mali zaslon avla FE, IG, FB
Na malem zaslonu se predvajajo vsebine v 9:16 formatu, priporočena ločljivost gradiv (5 fotografij) je 1080*1920.

Veliki zaslon avla FE

Na velikem zaslonu se predvajajo vsebine v 16:9 formatu, priporočena ločljivost gradiv je 1920*1080. Za ta namen nam lahko posredujete fotografije ali posnetke (lahko tudi povezava do posnetka), skupaj do dolžine 20 sekund.

Vse materiale prosimo pošljite na naslov komuniciranje@fe.uni-lj.si. Materiale bomo objavili najkasneje dva dni po prejemu, objavljeni pa bodo do konca meseca maja 2024.