Delovna mesta

Aviat Networks - redna zaposlitev ali študentsko delo

Datum objave: 5.4.2023 Rok za prijavo: 1.8.2023

Aviat Networks Inc. je mednarodno podjetje specializirano na področju naprednih paketno orientiranih brezžičnih tehnologij, ki predstavljajo temelj širokopasovnega 5G/4G/LTE radijskega omrežja. Smo edini nišni proizvajalec omrežne opreme za mobilno in predvsem privatno omrežje na Ameriškem trgu – vojska, linija 911, banke in borze, naftne ploščadi, posamezne zvezne države Amerike ipd.

V Sloveniji ima Aviat Networks v lasti podjetje AVIAT d.o.o., ki ima svoj razvojno-raziskovalni center v Trzinu, kjer iščemo motivirane in nadobudne posameznike v zaključni fazi študija, ki jih zanima področje sistemskega verificiranja. Ponujamo redno zaposlitev, v primeru še odprtih študijskih obveznosti – študentsko delo z možnostjo kasnejše zaposlitve.

Izkušnje niso potrebne.

V času pridobivanja znanja bodo vaše odgovornosti:

• Oblikovanje in razvoj testnih primerov.
  • Sodelovanje v ekipi za sistemsko verifikacijo pri načrtovanju omrežnih konfiguracij, preverjanju funkcionalnih zahtev in zmogljivosti sistema.
  • Poročanje o napakah v sistemu in spremljanje do odprave napake.
  • Priprava, posodobitev in izvedba ročnih ter avtomatiziranih testnih primerov/skript.

Nudimo:

• Delo v mednarodnem okolju.
  • Odprto in povezano ekipo, ki si brez zadržkov pomaga ter predaja znanja.
  • Priložnost za delo z vrhunskimi strokovnjaki.
  • Sodobno, urejeno in fleksibilno delovno okolje.
  • Prosto odločanje o delu v pisarni/od doma.
  • Fleksibilni delovni čas.
  • Parkirišče.
  • Sodelovanje z globalnimi razvojnimi ekipami.
  • V pisarni na voljo kava, čaj, sadje in oreščki.

Za več informacij: Petra Janežič, petra.janezic@aviatnet.com / 040 843 779