Delovna mesta

[EIMV] Raziskovalec (m/ž) (študentsko delo)

Datum objave: 22.4.2024 Rok za prijavo: 30.6.2024

Te zanima kako poteka razvoj pametnih omrežij in zelena digitalna transformacija elektroenergetskega sistema?

Se želiš spoznati z najnovejšo tehnologijo in laboratorijsko opremo s pomočjo katere soustvarjamo raziskave in razvoj elektroenergetskega omrežja ter zeleno energetsko transformacijo?

Si po naravi radoveden, željan znanja in motiviran za delo v inovativnem delovnem energetskem okolju?

Elektroinštitut Milan Vidmar k sodelovanju vabi študente in študentke zaključnih letnikov iz smeri elektroenergetike ali energetike.

Ponujamo vam:

• sodelovanje z izkušenimi strokovnjaki,
  • mentorstvo pri izdelavi diplomske/magistrske naloge,
  • agilno, ustvarjalno in ergonomsko urejeno delovno okolje,
  • sadje v pisarni,
  • neomejene količine kave in čaja,
  • možnost zaposlitve in razvoj v ugledne strokovnjake in strokovnjakinje.

Prijavo z življenjepisom v slovenskem jeziku pošljite na naslov kadrovska@eimv.si s pripisom »študentsko delo«.