Delovna mesta

[HSE] Študentsko delo m/ž

Datum objave: 19.3.2024 Rok za prijavo: 31.3.2024

V Holdingu Slovenske elektrarne proizvedemo več kot 85 % obnovljive energije v Sloveniji in poganjamo več kot 55 % slovenskega gospodarstva in gospodinjstev. V HSE poganjamo vaš svet. Skupaj z vami ga lahko poganjamo uspešneje. Iščemo študentko ali študenta za pomoč pri izvedbi in sodelovanju trgovanja.

Kaj boste počeli?

• Analize cen energentov in električne energije in priprava poročil.
  • Priprava trgovalnih strategij.
  • Spremljanje količin proizvodnje in pozicij po trgih skupine HSE.
  • Usmerjanje analitike in sodelovanje pri pripravi modelov za podporo odločitvam pri trgovanju.

Koga iščemo oziroma kaj pričakujemo?

• Študentko ali študenta zaključnega letnika ali podiplomskega študenta matematične, ekonomske ali tehnične smeri.
  • Dobre analitične in matematične sposobnosti.
  • Veselje do trgovanja (trgovanje na podlagi fundamentalne in tehnične analize).
  • Želeno dobro poznavanje MS Office za delo z bazami podatkov.
  • Dobro znanje angleškega jezika.

Kaj nudimo?

• Izkušnje na zanimivem, trenutno zelo dinamičnem področju energetike.
  • Izkušnje s trgovanjem na mednarodnem trgu.
  • Sodelovanje z multinacionalkami na področju energetike.
  • Dostop do virov in izkušenj za izdelavo diplomske/magistrske naloge.
  • Fleksibilnost pri delovnem času glede na potrebe študija.
  • Lokacija dela Ljubljana.

Delo v naši družbi poganja Slovenijo. In dobra energija naših strokovno podkovanih ekip poganja karierni razvoj naših zaposlenih. Pridružite se nam in združite moč svojega znanja in izkušenj z uspešno energijo družbe HSE!

Vse zainteresirane vabimo, da vlogo z življenjepisom in dokazili oddate izključno preko obrazca »Prijava na študentsko delo« do vključno 31. 3. 2024.