Delovna mesta

[METRONIK] Študentsko delo: Programer M/Ž

Datum objave: 21.12.2023 Rok za prijavo: 24.1.2024

Metronik je vodilni ponudnik inovativnih rešitev za avtomatizacijo in digitalizacijo v industriji, zgradbah in infrastrukturnih podjetjih v Sloveniji. Z vrhunsko tehnologijo in visoko kakovostnimi storitvami pa smo vedno bolj prisotni tudi v mednarodnem prostoru in smo na dobri poti, da postanemo vodilno podjetje za avtomatizacijo in digitalizacijo v Evropi.

Smo mlad, uspešen in visoko usposobljen kolektiv, ki ceni znanje, samoiniciativnost, odgovornost, dobre odnose in podpira osebni razvoj vsakega sodelavca.

Opis del in nalog:

• sodelovanje v razvojnih skupinah in projektnih timih,
  • priprava tehničnih (programskih) rešitev za industrijo,
  • analiza in reševanje problemov,
  • izvedba razvojnih in integracijskih testov.

Kanditat/ka bo pridobil/a naslednja znanja:

• izkušnje na področju razvoja spletnih aplikacij,
  • izkušnje z razvojem performančno kritičnih aplikacij,
  • poznavanje principov informacijske varnosti.

Ponujamo vam:

Delo na zanimivih projektih, prijetno delovno okolje, možnost dodatnega izobraževanja in osebnega razvoja, dinamično timsko delo in možnost nadaljne zaposlitve.

Nudimo mentorstvo in “buddy-ja” ter možnost kasnejše zaposlitve. Po uvajalnem obdobju nudimo možnost višje urne postavke.

Če si se prepoznal/a v opisu, te vabimo, da svojo pisno ponudbo pošlješ na e-naslov: kadri@metronik.si.