Štipendije

[NOVARTIS] Kadrovske štipendije 2024/25

Datum objave: 26.3.2024 Rok za prijavo: 15.5.2024

Podjetje Novartis razpisuje kadrovske štipendije za šolsko leto 2024/2025 za dijake in študente zaključnih letnikov smeri farmacije, kemije, kemijskega inženirstva, biotehnologije, mehatronike, elektrotehnike in strojništva.

Novartis v Sloveniji je osredotočeno farmacevtsko podjetje za inovativna zdravila, prvo v zgodovini slovenske farmacevtske panoge. Z več kot 3.600 zaposlenimi smo eden največjih zaposlovalcev pri nas. Za bolnike doma in po svetu razvijamo in proizvajamo zdravila, kakršnih še ni bilo. Svojo zgodbo nadaljujemo na trdnih temeljih, ki smo jih gradili skozi desetletja izkušenj in najsodobnejših farmacevtskih pristopov. Prisotni smo v Ljubljani in Mengšu.

Izbranim štipendistom omogočimo opravljanje prakse, ob zaključku šolanja pa ponudimo redno zaposlitev.

Svojo prijavo oddajte najkasneje do 15. maja 2024 preko povezave.

Letak podjetja Novartis (PDF).