Delovna mesta

[PRO PLUS] Razvijalec mobilnih aplikacij m/ž

Datum objave: 26.12.2023 Rok za prijavo: 7.1.2024

Podjetje PRO PLUS v svojo dinamično in raznoliko ekipo z veseljem sprejme nove navdušence, ki svojo prihodnost vidijo v medijskem svetu.

PRO PLUS je vodilna multimedijska hiša na televizijskem in internetnem področju v Sloveniji. Poleg televizijskih programov (POP TV, KANAL A, BRIO, OTO, KINO) ustvarjamo tudi najbolj obiskano spletno stran v Sloveniji, 24ur.com, številne tematske spletne strani ter prvi slovenski naročniški video na zahtevo VOYO.

Razpisujemo delovno mesto: RAZVIJALEC MOBILNIH APLIKACIJ (M/Ž)

ODGOVORNOSTI:

• Razvoj aplikacij za platforme Android in iOS
  • Pisanje čiste, vzdrževane in učinkovite kode
  • Zagotavljanje zmogljivosti, kakovosti in odzivnosti aplikacij ter ugotavljanje in odpravljanje napak
  • Spremljanje novih tehnoloških trendov, aplikacij in protokolov
  • Sodelovanje z oblikovalci uporabniškega vmesnika pri zagotavljanju tehnične izvedljivosti in izvajanju inovativnih rešitev
  • Povezovanje z zalednimi storitvami
  • Sodelovanje znotraj tima razvijalcev

PRIČAKUJEMO:

• Dobra znanja s področja programiranja mobilnih aplikacij, zaželena izobrazba s področja računalništva, informatike ali druge ustrezne tehnične smeri
  • Poglobljeno poznavanje programskih jezikov Swift ali Kotlin ali Dart (Flutter)
  • Izkušnje z razvojem programske opreme in razvijanjem spretnosti za operacijske sisteme iOS ali Android
  • Dobro poznavanje splošnega okolja mobilnih naprav, arhitektur, trendov in nastajajočih tehnologij
  • Dobro poznavanje celotnega življenjskega cikla razvoja mobilnih naprav

PONUJAMO:

• Redno zaposlitev za nedoločen čas
  • Možnost dela od doma
  • Uporabo najnovejših tehnologij in konceptov razvoja
  • Delo v vodilni medijski hiši v Sloveniji in v urejenem in prijetnem delovnem okolju, kjer se znanje deli
  • Ugodnosti za zaposlene podjetja Pro Plus d. o. o. (skrb za ‘wellbeing’ – športne aktivnosti, sadje v pisarni, masaža na delovnem mestu, interna druženja …)
  • Usposabljanja in izobraževanja

Zainteresirane kandidate vabimo, da izpolnite prijavnico. Prijavnici priložite svoj življenjepis in motivacijsko pismo.

ROK PRIJAVE: 7. 1. 2024