Delovna mesta

Prodajni inženir/ka (m/ž) - ABB Inženiring

Datum objave: 27.6.2023 Rok za prijavo: 31.7.2023

V sklopu prodajne organizacije, zaradi povečanja obsega dela, k sodelovanju vabimo prodajnega inženirja/ko na področju elektrifikacije.

Pridružite se podjetju ABB inženiring d.o.o. in sodelujte v prodajni ekipi, ki ustvarja prihodnost z digitalnimi tehnologijami, ki omogočajo boljši dostop do čistejše energije.

ABB je vodilno tehnološko podjetje, ki spodbuja preoblikovanje družbe in industrije za doseganje produktivnejše in trajnostne prihodnosti. S povezovanjem programske opreme s svojim portfeljem za elektrifikacijo, robotiko, avtomatizacijo in pogonske tehnike ABB premika meje tehnologije, da bi dvignil energetsko učinkovitost na nov nivo. ABB ima več kot 130-letno zgodovino odličnosti, za spodbujanje k inovacijam in pospeševanje industrijske preobrazbe pa skrbi več kot 105.000 nadarjenih zaposlenih v več kot 100 državah.

Več o podjetju: http://new.abb.com/si

Opis delovnega mesta:

• Prodaja produktov in tehnična podpora v skladu s strategijo za področje elektrifikacije – nizkonapetostni produkti in rešitve,
  • skrb za zadovoljstvo, razvoj in vzdrževanje kvalitetnih dolgoročnih odnosov s kupci, ter pridobivanje novih strank,
  • prepoznavanje potreb kupcev in predlaganje ustreznih rešitev,
  • skrb za pozitivno izkušnjo kupca skozi celoten prodajni proces,
  • priprava prodajne aktivnosti z redno uporabo ustreznih internih in eksternih orodij (npr. Salesforce, SAP,…),
  • proaktivno sodelovanje pri oblikovanju prodajnih strategij,
  • tehnična ter ekonomska priprava ponudb,
  • zagotavljanje izmenjave znanja in medsebojno sodelovanje s sodelavci,
  • sodelovanje pri raziskavah in marketinških aktivnostih na trgu,
  • upoštevanje vseh standardov zdravja in varstva pri delu, in delovanje v skladu s poslovno integriteto,
  • spremljanje tehničnega in komercialnega napredka ter delovanje v okviru navodil in postopkov skupine ABB.

Pričakujemo:

• Vsaj V. stopnja izobrazbe tehnične smeri,
  • Poznavanje in razumevanje nizkonapetostnih produktov,
  • Aktivno znanje angleškega jezika,
  • Usposobljenost za delo z računalnikom (Microsoft Office, Internet, Outlook),
  • Delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu in poznavanje programa SAP zaželeno,
  • Vozniški izpit B kategorije.

Zaželene osebnostne lastnosti:

• Naravnanost k rezultatom,
  • prodajne, organizacijske in pogajalske sposobnosti,
  • samostojnost pri opravljanju dela,
  • sposobnost skupinskega dela,
  • komunikativnost,
  • samoiniciativnost in iznajdljivost,
  • vestnost,
  • natančnost.

Nudimo:

• Dolgoročno sodelovanje,
  • odgovorno in dinamično delo v ustvarjalnem mednarodnem okolju,
  • možnost izobraževanj doma in v tujini,
  • možnost dela od doma in prilagodljiv delovni čas,
  • fleksibilno, prijetno in urejeno delovno okolje,
  • odlične možnosti osebnega in poklicnega razvoja,
  • pozitivna delovna klima v mladem kolektivu,
  • dodatne ugodnosti (možnost vplačevanja v PDPZ, sadje v pisarni, urejeni in novi poslovni prostori, letni team-buildingi, zagotovljeno parkirišče).

Prijava na delovno mesto je možna z življenjepisom in motivacijskim pismom preko elektronskega naslova si-zaposlitev@abb.com.

Vse objave delovnih mest so informativnega značaja. FE bo z vzdrževanjem spletnih vsebin skušala zagotavljati točnost in ažurnost podatkov, vendar ne jamči in ne prevzema odgovornosti za njihovo točnost ter celovitost. Prav tako FE ne jamči za pravilnost podatkov, ki jih pridobiva od drugih subjektov. Za priročnost in dodatne informacije lahko to spletno mesto vsebuje povezave do drugih spletnih mest. Te spletne strani delujejo neodvisno od spletne strani FE, zato ne odgovarjamo za njihovo vsebino ali uporabo.