Delovna mesta

Biofarmacevtika Mengeš - programer ali programerka

Datum objave: 18.3.2023 Rok za prijavo: 5.4.2023

Opis delovnega mesta

V Biofarmacevtiki Mengeš iščemo kandidata/kandidatko za študentsko delo na področju razvoja, načrtovanja, testiranja in vzdrževanja programske opreme na oddelku čiščenja zdravilnih učinkovin (downstream processing).

Kot član/članica digitalizacijske ekipe boste ključno vplivali na naše težnje po napredovanju na področju optimizacije in avtomatizacije laboratorija. Delovali boste kot strokovnjak/strokovnjakinja na področju podatkov in digitalnih pobud v tesnem sodelovanju z drugimi strokovnjaki na področju razvoja bioloških učinkovin.

Glavne naloge:

• razvoj, načrtovanje, testiranje in vzdrževanje programske opreme na novih in obstoječih informacijskih projektih

Kaj pričakujemo:

• Motiviranost, samoiniciativnost in zanesljivost
  • Da ste študent/študentka višjega letnika oz. dodatnega leta na 2. bolonjski stopnji študijev naravoslovja ali tehnike na relevantnih področjih, kot so fizika, kemija, biokemija, kemijsko inženirstvo, biotehnologija, bioinformatika, biomedicinska tehnika ali primerljivo
  • Znanje Pythona
  • Dobro znanje angleškega jezika
  • Sposobnost delovanja v skupini
  • Želja po učenju in izpopolnjevanju

Dodaten plus so:

• Sposobnost jasnega komuniciranja in javnega nastopanja
  • Izkušnje z Djangom
  • Zmožnost prioritiziranja in opravljanja več nalog
  • Radovednost in zanimanje za nove tehnologije
  • Pozitiven odnos od izzivov in sposobnost sklepanja kompromisov med med trudom, tveganjem in koristimi

Kaj nudimo:

• Uporabo najnovejših tehnologij in opreme
  • Teambuildinge
  • Možnost delanja zaključnih nalog oz. nadaljevanja študija
  • Vpetost in spoznavanje dela v mednarodnem industrijskem okolju

Prijave sprejemamo na: dejan.arzensek@novartis.com

Vse objave delovnih mest so informativnega značaja. FE bo z vzdrževanjem spletnih vsebin skušala zagotavljati točnost in ažurnost podatkov, vendar ne jamči in ne prevzema odgovornosti za njihovo točnost ter celovitost. Prav tako FE ne jamči za pravilnost podatkov, ki jih pridobiva od drugih subjektov. Za priročnost in dodatne informacije lahko to spletno mesto vsebuje povezave do drugih spletnih mest. Te spletne strani delujejo neodvisno od spletne strani FE, zato ne odgovarjamo za njihovo vsebino ali uporabo.