Delovna mesta

RLS Merilna tehnika Razvoj software-a ali firmware-a (študentsko delo)

Datum objave: 25.4.2023 Rok za prijavo: 31.5.2023

Podjetje RLS Merilna tehnika objavlja povpraševanje po študentu, ki bi pomagal pri razvoju software-a ali firmware-a.

Vse objave delovnih mest so informativnega značaja. FE bo z vzdrževanjem spletnih vsebin skušala zagotavljati točnost in ažurnost podatkov, vendar ne jamči in ne prevzema odgovornosti za njihovo točnost ter celovitost. Prav tako FE ne jamči za pravilnost podatkov, ki jih pridobiva od drugih subjektov. Za priročnost in dodatne informacije lahko to spletno mesto vsebuje povezave do drugih spletnih mest. Te spletne strani delujejo neodvisno od spletne strani FE, zato ne odgovarjamo za njihovo vsebino ali uporabo.