Delovna mesta

[SOLVERA LYNX] Študentsko delo m/ž

Datum objave: 20.11.2023 Rok za prijavo: 10.12.2023

Iščemo študenta/ko za tehnično podporo pri uporabi naše aplikacije, ki zajema interno pomoč in občasno komunikacijo s strankami. Delo obsega tudi pregled in analizo prejetih podatkov, pravočasno zagotavljanje povratnih informacij in izdelavo krajših poročil. Delo bi občasno potekalo tudi na terenu kot pomoč pri izvajanju montaže in vzdrževanju inštalacij in ožičenj na/v objektih. Delo študenta bi obsegalo tudi risanje elektro shem. Pogoji: študent/ka višjega letnika ali absolvent/ka elektro, strojne ali druge tehnične smeri z odlično sposobnostjo ustnega in pisnega sporočanja v slovenskem jeziku.

Prijave za delo sprejemamo na e-mail: jobs@solvera-lynx.com, s pripisom za študentsko delo.

Foto: Solvera Lynx | Partner za učinkovito upravljanje z energijo