STROKOVNI DELAVEC na UL FE

Datum objave: 26.5.2023 Rok za prijavo: 1.8.2023

JAVNA OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

1. Razpisano delovno mesto:

STROKOVNI DELAVEC VII/1 (J017131)
Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in trimesečnim poskusnim delom.

2. Pogoji za opravljanje dela:

• specializacija po višješolski izobrazbi (prejšnja) ekonomske ali družboslovne smeri
  • visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja) ekonomske ali družboslovne smeri
  • visoka strokovna izobrazba (1. bolonjska stopnja) ekonomske ali družboslovne smeri
  • visokošolska univerzitetna izobrazba (1. bolonjska stopnja) ekonomske ali družboslovne smeri

3. Opis dela in nalog:

• izvajanje, usmerjanje in usklajevanje strokovno-administrativnega dela,
  • izvajanje postopkov povezanih s področjem dela,
  • priprava, urejanje, vzdrževanje raznih gradiv, arhivov in dokumentacije v sistemu GC,
  • vodenje nabave v poslovno-informacijskem sistemu SAP,
  • obveščanje in informiranje zaposlenih na katedrah,
  • spremljanje vseh vrst razpisov in poznavanje pravnih predpisov s področja dela,
  • sodelovanje pri drugih delih, ki vsebinsko sodijo v okvir delovnega mesta po nalogu tajnika oziroma vodje organizacijske enote.

Podrobnejši opis:

• opravljanje tajniških del,
  • razporejanje pošte,
  • priprava gradiv za seje katedre, pisanje zapisnikov,
  • vodenje procesa nabave za potrebe Katedre,
  • pomoč pri pripravi učnih gradiv,
  • administrativna pomoč Raziskovalnemu sektorju,
  • opravljanje drugih nalog, ki vsebinsko sodijo v širše področje delovnega mesta po nalogu nadrejenega.

Funkcionalna znanja in ostale zahtev:

• aktivno znanje angleškega jezika
  • poznavanje računalniški orodij MS Office in svetovnega spleta,
  • poznavanje poslovno-informacijskega sistema SAP je zaželeno,
  • organizacijske sposobnosti,
  • samostojnost, komunikativnost,
  • zaželeno 2 leti ustreznih delovnih izkušenj.

5. Nudimo:

• prijetno delovno okolje,
  • parkirno mesto,
  • možnost stalnega izobraževanja,
  • osebni in strokovni razvoj.

Kandidati naj posredujejo vlogo, življenjepis, predstavitev dosedanjega dela in osebnih ciljev, dokazila o izobrazbi itd. do 7. junija 2023 na naslov Univerza v Ljubljani, Fakulteta za elektrotehniko, Tržaška c. 25, 1000 Ljubljana ali po elektronski pošti: ks@fe.uni-lj.si.

Fakulteta za elektrotehniko Univerze v Ljubljani si pridržuje pravico, da v skladu s pogodbeno svobodo po 24. členu ZDR-1, kandidata ne izbere, kljub temu, da izpolnjuje pogoje.